Objednávka štokrle

Doručení do 2 pracovních dnů

60 denní záruka vrácení peněz bez otázek

Poštovné zdarma

Nejčastější otázky

01 Jak vysoká a jak široká je štokrle?

Optimální rozměry jsme našli po měsících testování a vylepšování. Štokrle je 18 cm vysoká a 42 cm široká.

02 Vejde se na můj záchod?

Horní deska štokrle je vyříznutá tak, aby se elegantě zasunula pod záchodovou mísu, když ji zrovna nepoužíváte. Šířka výrezu je 20 cm. Pokud máte robustní designový záchod, nebo záchod hranatého tvaru, štokrle pod něj pravděpodobně zasunout nepůjde. Moc místa nezabere, takže jí můžete skladovat hned vedle záchodové mísy.

03 Co když jsem na štokrle moc vysoký, nebo nízký?

Štokrli jsme testovali s více než 200 lidmi. Od drobných slečen po pořádné chlapy. Výšku štokrle jsme zvolili tak, aby se hodila pro všechny. Ani moc malá, ani moc velká. Štokrle na míru bohužel nevyrábíme. Je možné si jí ale jakkoliv podložit či upravit k obrazu svému.

04 Štokrle je ze dřeva. Co když se v koupelně zamokří?

Bez obav, na to jsme také mysleli. Povrchová úprava štokrle je voděodolný lak, který snadno obstojí vůči běžnému šplouchání a cákání v koupelně. Pro jistotu jen utřete štokrle toaletním papírem a nemáte se čeho bát.

05 Je štokrle podpořena vědeckými výzkumy?

Do hloubky jsme zkoumali všechen dostupný výzkum v oblasti střeva ještě předtím, než jsme se pustili do navrhování. Zdravotní výhody dřepění na záchodě byly prokázány několika nezávislými studiemi. Můžete si je přečíst v naší sekci o zdraví. Podle výzkumu jsou záchodové stoličky jako štokrle nejlepší alternativou k plnému dřepu. V některých případech je dřep se stoličkou dokonce zdravější než plný dřep.